Informacje Opłaty za posiłk Jadłospis Wydarzenie 2022/2023

Grupa przedszkolna 4/5- latki

Informacje

„Wszystkiego co naprawdę trzeba wiedzieć, nauczyłem się w przedszkolu – o tym jak żyć, co robić, jak postępować, współżyć z innymi, patrzeć, odczuwać, myśleć, marzyć i wyobrażać sobie świat”
                                                                                                           Robert Fulghum

Wychowawcy 4/5-latków:

mgr Beata Kostrzewska

mgr Marta Pilewska

Oddział przedszkolny 4-latków liczy obecnie 13 dzieci.

Nadal mamy wolne miejsca dla przedszkolaków.

Oddział jest czynny od 6:00 do 16:00.

Dzieci mają zapewnione trzy posiłki w ciągu pobytu (śniadanie, II śniadanie, obiad).

Realizujemy podstawę programową wychowania przedszkolnego.

Dwa razy w tygodniu odbywają się zajęcia z języka angielskiego.

Opieka: logopedy, pedagoga, psychologa.

Współpracujemy z instytucjami kulturalno-oświatowymi.

Realizujemy wiele ciekawych projektów:

• „Z darami natury świat nie jest ponury”,

• „Mały miś w świecie wielkiej literatury”,

• „Kolorowe dni”,

• „Leśna Skrzynia Skarbów”,

• „Uczeń na medal”.

W codziennej pracy uwzględniamy potrzeby, zainteresowania i wyjątkowe umiejętności dzieci. Tworzymy ciepłą i rodzinną atmosferę. Wspieramy dzieci w trudnych chwilach. Aktywnie uczestniczymy w życiu szkoły oraz organizujemy ciekawe wydarzenia grupowe. Staramy się codziennie wychodzić na spacery wokół terenu szkoły. Od wiosny będziemy korzystać z nowoczesnego placu zabaw na terenie szkoły. Codziennie usprawniamy swoją pracę, wyciągamy wnioski do dalszej pracy z dziećmi.