Rekrutacja do klas pierwszych Rekrutacja do oddziałów przedszkolnych Rekrutacja do klas o profilu sportowym

Rekrutacja do klas o profilu sportowym

REKRUTACJA 2024/2025

INFORMACJA DLA RODZICÓW (PRAWNYCH OPIEKUNÓW)

NABÓR DO KLASY  4 SPORTOWEJ O PROFILU KOSZYKÓWKI I PIŁKI RĘCZNEJ

Szanowni Państwo

Mamy przyjemność poinformować, że Szkoła podstawowa nr 66 w Bydgoszczy, w nowym roku szkolnym 2024/2025 tworzy klasy sportowe.  Jeżeli dziecko nie ma przeciwwskazań zdrowotnych (potrzebne jest zaświadczenie od lekarza POZ) i jest zainteresowane uprawianiem tej dyscypliny w klasie sportowej, proszę o wypełnienie deklaracji. Podstawą zakwalifikowania się do klasy sportowej jest zgoda rodziców, brak przeciwwskazań zdrowotnych, pozytywna opinia wychowawcy, a także pozytywny wynik testu sprawnościowego, który odbędzie się na dużej sali gimnastycznej:

„SPORT - UCZY, BAWI, WYCHOWUJE”

Dzieciom uczęszczającym do klas sportowych zapewniamy: bezpłatne zajęcia sportowe w szkole realizowane w planie lekcyjnym, współprace z klubem sportowym „KS Basket 25 Bydgoszcz” oraz "UKS Iskra Bydgoszcz", wyjazdy na obozy sportowe podczas wakacji, sprzęt sportowy.

Szczegółowe informacje u trenera:

Katarzyna Januszek-Kuzimska  tel. 609 677 606

Krzysztof Maciorowski  tel. 608 600 995

Więcej informacji na stronie:

Klasa o profilu sportowym  2024/25:

Zarządzenie Prezydenta Miasta

zarzadzenie_PM_-_terminy_24-25_(2).pdf

zasady_sportowe_2024-25.pdf

Kryteria rekrutacji

KRYTERIA__REKRUTACJI_UCZNIOW_DO_KLAS_SPORTOWYCH_O_PROFILU_PILKI_RECZNEJ_CHLOPCOW_I_KOSZYKOWKI_D(1).docx

Podanie o przyjęcie do klasy sportowej

PODANIE-_pilka_reczna.doc