Rekrutacja do klas pierwszych Rekrutacja do oddziałów przedszkolnych Rekrutacja do klas o profilu sportowym

Rekrutacja do oddziałów przedszkolnych

ODDZIAŁY PRZEDSZKOLNE 2024/2025

NASZA OFERTA na rok szkolny 2024/2025:

1. Kontynuacja oddziału przedszkolnego dzieci 5 i 6 - letnich, funkcjonującego na zasadach przedszkola z pełnym wyposażeniem. Został on otwarty 01 września 2021 w naszej szkole jako oddział przedszkolny dla dzieci 4 i 5 -letnich. Godziny otwarcia od 6.00 do 16.30.

2. Zapraszamy do oddziału przedszkolnego dzieci 5 i 6- letnich, funkcjonującego w systemie pięciogodzinnym.Godziny zajęć 8:00 - 13:00 (13:30). Możliwość wykupienia obiadów w szkolnej stołówce.

3. Oddziały przedszkolne, najważniejsze informacje:

- Grupy licząca do 25 osób.

- Wysoko wykwalifikowana kadra.

- Zajęcia prowadzone ciekawymi, aktywnymi i innowacyjnymi metodami.

- Nauka języka angielskiego i religii.

- Zajęcia ruchowe na sali gimnastycznej lub placu zabaw.

- Opieka: logopedy, pedagoga, pedagoga specjalnego, psychologa, pielęgniarki i stomatologa.

- Aktywne uczestnictwo w życiu szkoły ( udział w uroczystościach). - Stała współpraca z instytucjami kulturalno – oświatowymi.

ZAPRASZAMY!

REKRUTACJA DO ODDZIAŁÓW PRZEDSZKOLNYCH W SZKOLE PODSTAWOWEJ NR 66 IM. MISJI POKOJOWYCH ONZ Z ODDZIAŁAMI SPORTOWYMI W BYDGOSZCZY

Wydrukowane wnioski prosimy dostarczyć do sekretariatu Szkoły Podstawowej nr 66 im. Misji Pokojowych ONZ z Oddziałami Sportowymi w Bydgoszczy W DNIACH OD ...............................

............... zostanie opublikowana lista dzieci zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych do Szkoły Podstawowej nr 66 im. Misji Pokojowych ONZ z Oddziałami Sportowymi w Bydgoszczy

Rejestracja w systemie rekrutacji rozpocznie się  18 marca 2024 r.

Harmonogram rekrutacji

20_1_2-24-Harmonogram_przedszkola__24_-_25.pdf

Zasady rekrutacji do oddziałów przedszkonych

Zasady_rekrutacji_do_przedszkoli_i_oddzialow_przedszkolnych_w_szkolach_podstawowych_2024-25.pdf