Edu(R)Ewolucja Regulamin Rok szkolny 2020/21 Rok szkolny 2021/22 Edu(R)Ewolucja w okresie COVID

Edu(R)Ewolucja w okresie COVID

Uczniowie, Rodzice,

oficjalny komunikat Instytucji Zarządzającej RPO - Urzędu Marszałkowskiego dot. realizacji zajęć dodatkowych w ramach projektu Edu(R) Ewolucja.

IZ RPO zaleca beneficjentom tymczasowe zawieszenie działań projektowych oraz wprowadzanie zmian (np. zmian harmonogramu realizacji, wydłużenia okresu realizacji projektu) mających na celu umożliwienie realizacji zajęć dodatkowych w późniejszym terminie z pominięciem zastosowania form zdalnych. Głównym celem nauczania w formie zdalnej winna być realizacja podstawy programowej.  Zajęcia realizowane w ramach projektów współfinansowanych ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego mają natomiast charakter uzupełniający/dodatkowy, a szczegóły ich realizacji zostały przewidziane we wniosku o dofinansowanie projektu.

Dlatego zajęcia w ramach projektu „Edu(R)Ewolucja” są  zawieszone do odwołania.